ERBAA EĞİTİM UYGULAMA OKULU

Yazdır

  WD_0151

Erbaa Eğitim Uygulama Okulu öğrenci ve öğretmenleri, 3 Aralık Dünya Engelliler günü sebebiyle kendilerini ziyaret eden Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Yenihan’a iade-i ziyarette bulundular.

Misafirleri makamında kabul eden Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Yenihan’a Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri,okul öğrencilerinin hazırladığı okulda eğitim gören öğrencilerin parmak izlerinin ve isimlerinin bulunduğu tablo hediye ettiler.

Kendisine verilen hediye sonrası duygulanan Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Yenihan’;

"Bu benim için çok özel ve anlamlı bir hediye oldu.Ömrümün sonuna kadar da çalışma odamda asılı duracak.Ayrıca sizleri ziyaretimizde büyük bir eksikliği fark ettik.Sadece sizlere ait bir okul binanızın olmasının ve bu sorunun acilen çözüme kavuşması için hemen çalışılması gerektiğini fark ettik."dedi

Eğitim Uygulama Okulunun kendi binasına kavuşması için gereken desteği vereceklerini söyleyen Başkan Yenihan Okul binasının inşası için bir arsa ihtiyacı olduğunu ve bunu çözmek için gerekli adımları atacaklarını da sözlerine ekledi.

 

WD_0154

 

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------